Stolička žiacka, pevná, profil rúrka

18000150D

Školská stolička, konštrukcia vyrobená z kruhovej rúrky 22mm. Stoličky sú stohovateľné, sedáky sú z tvarovanej preglejky. Kovová konštrukcia (možnosť výberu farby). Veľkosť 3-7 podľa normy STN EN 1729-1.

Zakúpením produktu s týmto označením podporujete slovenských výrobcov.

Školská stolička Linea KLASIK. Odolná konštrukcia vyrobená z kruhovej rúrky 22mm, lakovaná práškovými vypaľovanými farbami, nohy sú ukončené plastovými koncovkami. Sedák a opierka sú vyrobené z bukovej tvarovanej preglejky, povrchová úprava polyuretánovým lakom, ku konštrukcii nitované oceľovými nitmi priemeru 5 mm. Stoličky sú konštrukčne riešené tak, aby bola výrazne sťažená možnosť húpania. Stoličky sú stohovateľné. Veľkosť 3-7 podľa normy STN EN 1729-1.

Vzhľadom na väčšie rozmery tovaru, bude cena dopravy kalkulovaná samostatne pri potvrdení objednávky.