Žiacka STEM súprava Phywe: Elektrické a magnetické zariadenia

20000820C

1 080,00 € s DPH

Žiacka STEM súprava Elektrické a magnetické zariadenia (Phywe), vhodná najmä pre vyučovanie prírodných vied na základnej škole a v nižších ročníkoch strednej školy.

Žiacka súprava Elektrické a magnetické zariadenia. Kompletná sada na vykonávanie študentských experimentov. Táto sada umožňuje vykonať 15 experimentov na nasledujúce témy:Elektrostatika (2 experimenty), Elektrický obvod (6 experimentov), Magnetizmus (7 experimentov). Sada obsahuje aj bezdrôtové senzory prúdu (+/- 1A) a napätia (+/- 30V). Experimenty: Elektrostatická indukcia; Sila nabitých telies; Elektrický obvod; Merania v elektrickom obvode; Merania v elektrickom obvode s Cobra SMARTsense; Prepínač; Vodivé a nevodivé materiály; Vodivé a nevodivé materiály s Cobra SMARTsense; Sériové a paralelné zapojenie žiaroviek; Sériové a paralelné zapojenie žiaroviek so SMARTsense; Tepelný účinok elektrického prúdu; Tepelný účinok elektrického prúdu s Cobra SMARTsense Magnetické a nemagnetické materiály; Magnetická sila; Elektromagnet; Magnetizácia; Fragmentácia magnetov; Kompas; Pozorovanie magnetického poľa.