Žiacka STEM súprava Phywe: Mechanické zariadenia

20000641C

Žiacka súprava Mechanické zariadenia (Phywe), vhodná najmä pre vyučovanie prírodných vied na základnej škole a v nižších ročníkoch strednej školy.

Žiacka súprava Mechanické zariadenia. Kompletná sada na vykonávanie študentských experimentov. Táto sada umožňuje vykonať 12 experimentov na nasledujúce témy:Sila (2 experimenty), Úspora energie pomocou jednoduchých strojov (7 experimentov), Pohyb (3 experimenty). Sada obsahuje aj bezdrôtový senzor sily a zrýchlenia. Experimenty : Hmotnosť; Meranie hmotnosti; Sila a protisila; Ťahanie namiesto zdvíhania; Zníženie sily pomocou obojstrannej páky; Zníženie sily jednostrannou pákou; Zmena smeru sily; Zníženie sily; Zníženie sily a zmena smeru sily; Trenie počas pohybu; Rovnomerný a zrýchlený pohyb; Rýchly a pomalý pohyb.