Stôl žiacky, 1-miestny, výšk. nastav., tvar štvorec - výrez

1NB200034A

Žiacky stôl výškovo nastaviteľný, vrchná doska hrúbky 13mm v tvare štvorca s výrezom pre lepšiu ergonómiu. Vhodný pre pravákov aj ľavákov. Rozmery (dĺžka x šírka x nastaviteľná výška pre veľkosti 5-6-7): 69,5 x 69,5 x 70-76-82 cm, vrátane drôteného odkladacieho košíka. Pracovná doska z drevovláknitej dosky s vysokou hustotou vlákien a melanínovým povlakom má vysokú mechanickú pevnosť a je odolná proti vlhkosti. Farba dosky svetlo šedá. Kovová konštrukcia s náterom z epoxidovej živice, farba šedá RAL 7035. Cena vrátane dopravy a inštalácie.

Žiacky stôl pre modernú triedu 21.storočia spĺňajúci európske štandardy. Vrchná doska ergonomického tvaru vhodná pre pravákov aj ľavákov. Výškovo nastaviteľný stôl s ľahkou manipuláciou a možnosťou vytvárať rôzne zostavy.