Interak. balík Chémia - Stavba a skup. látok - triedna lic.

1CH200014A

1 260,00 € s DPH

Digitálna škola ~ Didaktická pomôcka využívajúca IKT technológiu slúži na vybavenie modernej odbornej učebne a vytvára podmienky pre efektívne fungovanie online výučby s využitím digitálneho edukačného vzdelávacieho obsahu.

Sada pre obsahový štandard pre obsahový štandard Stavba atómu. Používateľské licencie pre jednu triedu. Výučbový interaktívny program pre žiakov rozoberá základy chémie, ktorý prezentujú vedomosti o stavbe atómu a o chemických väzbách vznikajúcich medzi atómami a stavbu molekúl. Obsahuje animácie udalostí, ktoré sa odohrávajú na úrovni molekúl (napr. vznik väzieb) a na schopnosť atómov zlučovať sa. Tematické okruhy: Plyny, Kvapaliny (charakteristika, rozpustnosť, saturácia), Pevné látky (kryštalické mriežky atómové, iónové, kovové, molekulárne, uhlíkové) . Súčasťou je aj používateľská učiteľská licencia, ktorá umožňuje učiteľovi plný prístup k interaktívnemu obsahu a vzdelávacím aplikáciám (viac ako 80 3D vzdelávacích videoscén) vďaka funkcii prihlásenia na rôznych zariadeniach (počítači, interaktívnej tabuli, notebooku, tablete alebo mobile) pomocou používateľského mena a hesla.